Affiliate marketing :

 

neboli provizní program (marketing) je partnerský provizní systém pro provozovatele webových stránek, pomocí kterého může provozovatel získat velmi zajímavé provize.

 

Váš odkaz : http://www.bidet.cz/?id_ref= X - aktivní odkaz najdete po registraci a přihlášení na www.bidet.cz v sekci AFFILLIATE kód v dolní části

 

Odkažte - přesměrujte aktivní banner na náš e-shop www.bidet.cz na Vašich  vlastních webových stránkách - na svém blogu , nebo Facebooku  , případně dalších sociálních sítí  a začněte vydělávat .

 

200 Kč provize z jednoho ks prodaného bidetu HB 50i , nebo HB150i pro Vás .

 

U všech ostatních bidetů v našem e-shopu Vám náš affiliate program nabízí až 10%-ní provizi .


Princip fungování našeho affiliate programu :


Klient - budoucí affiliater se  přihlásí - zaregistruje na stránkách www.bidet.cz

 

V sekci AFFILIATE kód v dolní části si zkopíruje aktivní odkaz  :  Váš odkaz :  http://www.bidet.cz/?id_ref= X?

Tento aktivní hypertextový odkaz vloží na své web stránky a to  jako čistý hypertextový link , nebo s

aktivním odkazem například přes některý z těchto bannerů ( případně si vloží svůj vlastní odkaz )  - můžete vložit některý z těchto bannerů :

 


nebo           

 

 


Každý Váš  budoucí zákazník - klient , který projde přes web stránku , kde  bude umístěn odkaz  - na stránku e-shopu www.bidet.cz Vám přinese čistý zisk .

 

Pokud  klient - zákazník nakoupí zboží a dojde k zaplacení - doručení zboží získává affiliater určenou provizi a to v procentech , nebo předem určené finannční částce.

 

200 Kč provize z jednoho ks prodaného bidetu HB 50i , nebo HB150i pro Vás . U ostatních bidetů v našem e-shopu Vám náš affiliate prográm nabízí až 10%-ní provizi .


Takto provedené - realizované nákukpy affiliáty jsou evidovány v našem e-shopu-administračním rozhraní a smluvnímu partnerovi - affiliaterovi  je ve smluvené době (  na konci měsíce ) zasílána výplata .

 

Vy jako affiliater máte po přihlášení do Vašeho účtu na www.bidet.cz v sekci administrace trvalou možnost sledování všech nákupů uskutečněných  přes  affiliate program a průběžně tak sledovat  všechny nákupy pod Vaším odkazem.

 

Pokud budete potřebovat při implementaci Vašeho odkazu -  banneru  na Vaše web stránky jakoukoliv pomoc , neváhejte nás kontaktovat telefonicky  603448195 , nebo mailem info@astor.cz .

 

Děkujeme  za pozornost a těšíme se na vzájemně výhodnou spolupráci .

 

Přejeme hodně štěstí ... Vítejte u nás ...

 

S úctou  Škrýba  Petr jednatel firmy Astor Alarm s.r.o.®

 

 

 

 

Affiliate program můžete vyzkoušet a vydělávat bezproblémově i na našich dalších obchodech  :

 

www.astoralarm.cz

www.alkoholtester.cz

 

 


Váš odkaz : http://www.bidet.cz/?id_ref= X   ( aktivní odkaz najdete po registraci a přihlášení na www.bidet.cz v sekci AFFILLIATE kód v dolní části )

 

 

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají nějaký podíl (provizi) z prodeje.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.